Oferta

Oferta FotoDuet – Fotografia Ślubna i Okolicznościowa Chodzież


- Fotografia ślubna i weselna
- Plenery i sesje ślubne
- Przygotowania do ślubu, ceremonia itd…

- Fotografia ciążowa,
- Fotografia okolicznościowa
- Sesje, reportaże, koncerty, wnętrza, portfolio

Zajmujemy się fotografią ślubną, ciążową (zdjęcia z brzuszkiem), zdjęciami do portfolio, zdjęciami z imprez sportowych, koncertów, a także wykonujemy inne usługi fotograficzne w zależności od potrzeb klienta.

Fotografia Ślubna

- zdjęcia wykonujemy przeważnie w formie reportażu, starając się nie przeszkadzać parze młodej w ich przygotowaniach oraz ceremonii.
Dodatkową zaletą jest to, że zdjęcia w kościele robimy także we dwoje, a co za tym idzie klient otrzymuje więcej zróżnicowanych zdjęć i różne ujęcia danego momentu.
Często bywa tak że podczas fotografowania samego zakładania obrączek, rodzice płaczą a na twarzach gości widać najwięcej emocji. Jeden fotograf nie jest w stanie wychwycić tych dwóch momentów jednocześnie. Dlatego właśnie jest opcja dwóch fotografów podczas ceremonii.
Zdjęcia plenerowe proponujemy zrobić na spokojnie w późniejszym terminie, na drugi dzień lub w innym terminie ustalonym wcześniej z parą młodą.

Posiadamy ważne upoważnienia do fotografowania podczas liturgii.

Proponujemy dwie opcje wykonania usługi:
opcja 1
- zdjęcia zaczynamy od ceremonii ślubnej (podjazd pod kościół) do oczepin (około godziny 01:00) + sesja ślubna plenerowa w ustalonym terminie. Klient otrzymuje minimum 350 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku cyfrowym w eleganckim opakowaniu.
opcja 2
- zdjęcia zaczynamy od przygotowań (makijaż, przygotowania pary młodej, błogosławieństwo) do godziny 1:00 + sesja ślubna plenerowa w ustalonym terminie . Klient otrzymuje minimum 500 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej na  nośniku cyfrowym w eleganckim opakowaniu.

Cenę usługi ustalamy przy spotkaniu i zaprezentowaniu albumów pokazowych.
Drugi fotograf podczas ceremonii wiąże się z niewielką dopłatą.

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego planu wykonania zdjęć. Prosimy dzwonić, podjedziemy i ustalimy wszystko na miejscu.

UWAGA !!!!

Jeżeli macie suknię ślubną na własność, ale z różnych przyczyn wybierzecie innego fotografa z którego usług nie będziecie zadowoleni.
Zapraszamy do Nas na plener ślubny. Cenowo będziecie na 100% zadowoleni.
W przypadku sesji ślubnej typu „Trash the dress” skłonni jesteśmy zrobić taką sesję za 0zł (słownie za darmo) :-)

Dodatkowo możemy przygotować  foto-książkę lub foto-album. Wiąże się to z dopłatą, w zależności od wielkości, jakości, oraz oprawy foto-książki/foto-albumu
Korzystamy z profesjonalnych usług firmy najlepszefoto której pełna oferta dostępna jest na stronie www.najlepszefoto.pl

 

Fotografia ciążowa

- wykonujemy u klienta w domu. Zapewnia to większy komfort dla przyszłej mamy. Posiadamy tła i oświetlenie przenośne potrzebne do tego rodzaju zdjęć. Sesja taka trwa w zależności od wymagań klienta średnio 2 do 4 godzin.

 

Zdjęcia do portfolio

- Tutaj opcji jest wiele. Najlepiej się skontaktować z nami i sprecyzować jakiego rodzaju zdjęć od nas się oczekuje. Oczywiście chętnie doradzimy w kwestii doboru miejsca, czasu i wizażu. Proponujemy spotkanie próbne w celu zapoznania i dokładniejszego przygotowania sesji. Jeżeli będzie ustalone co mamy wykonać sesja taka trwa przeważnie od 2 do 3 godzin.